SON DAKİKA

KadincaVeBebek.com | Bebeklere Ve Kadınlara Dair Her Şey.

KORONA VİRÜSÜ TAHMİN EDEN KAHİN 2021 İÇİN TÜYLERİ ÜRPERTEN SÖZLERİ…

KORONA VİRÜSÜ TAHMİN EDEN KAHİN 2021 İÇİN TÜYLERİ ÜRPERTEN SÖZLERİ…
Bu haber 05 Nisan 2021 - 16:11 'de eklendi ve 774 views kez görüntülendi.

Gerçek adı Vangeliya Pandeva olan Baba Vanga, 31 Ocak 1911’de bugünün Makedonya’sı olan topraklarda bulunan Strumitza köyünde dünyaya gelmişti. Baba Vanga, bu tarihten sonra Orta Çağ’ın ünlü kahini Nostradamus gibi, sonradan gerçekleşecek olan kehanetlerde bulunarak, uluslararası üne kavuşmuştu. Hayattayken kehanetleri Bulgar hükümeti tarafından kaleme alınarak saklanan Baba Vanga’nın söylediklerinin büyük bölümünün de doğru olduğu ortaya çıktı.
16 yaşındayken yıldırım çarpması sonucu görme yeteneğini kaybeden Baba Vanga’nın kehanetlerinin bazılarının gerçekleşmesi üzerine insanlar ünlü kahinin 2021 kehanetlerini araştırmaya başladı. Ölmeden önce Baba Vanga ile tanışan ve ünlü kâhini ziyaret eden Bulgar sporcu ve antrenör Neshka Stefanova Robeva, Baba Vanga’nın koronavirüsü bildiğini yazdı. 2020’nin kabusu koronavirüs salgınını bilen Baba Vanga’nın 2021 için kehanetleri merak konusu oldu. Ancak ünlü kahinin 2021 ile ilgili tek bir kehaneti ortaya çıktı; Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma olacak.
Sosyal medya hesabı üzerinden duyuran 73 yaşındakİ Robeva, “Baba Vanga, onu yıllar önce ziyaret ettiğimde bana, ‘Neshka, korona hepimizin üzerinde olacak’ demişti. O zaman ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü korona kelimesi Bulgarcada, koruma ve Rusya’nın ülke dışında hakimiyeti geliyordu. Ben de bunun bütün ülkenin Rusya’nın gönderimini söylemek istediğin sandım. Sadece durumu şimdi anladım. ” ifadelerini kullanmıştı. İşte Vanga’nın o kehanetleri; 2021- Dünya’nın yörüngesinde hafif bir kayma oluşuyor 2025 – Avrupa’da hala çok düşük bir nüfus var 2028 – Yeni bir enerji keşfediliyor. Dünya’da açlık azalıyor. Venüs’e insanlı araç gönderiliyor 2033 – Kutuplardaki buzullar eriyor. Okyanusların su seviyesi yükseliyor 2043 – Dünya ekonomisi düzeliyor. Müslümanlar Avrupa’ya egemen oluyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!