SON DAKİKA

KadincaVeBebek.com | Bebeklere Ve Kadınlara Dair Her Şey.

İşte o Kehanetler !

İşte o Kehanetler !
Bu haber 01 Mayıs 2021 - 15:14 'de eklendi ve 1.078 views kez görüntülendi.


I Pet Goat II animasyon videosunu sizler için derledik… Hiç şüphesiz ki komplo teorileri en dikkat çekici ve en çok merak edilen konulardan biridir. Özellikle son yıllarda ortaya çıkan ve hemen hemen bütün internet kullanıcıları tarafından araştıran İlluminati, bu teorilerin başında gelmektedir. Konuyla alakalı paylaşılan bir animasyon filmi de oldukça dikkat çekmişti. Yapımı yaklaşık olarak 6 yıl süren ve 25 Eyl 2013 yılında Youtube üzerinden yayınlanan ”I pet Goat II” isimli video, içerisinde ilginç şifreler barındırıyor. Video yayınlandıktan sonra birçok komplo teorisi ortaya çıkmıştı. Bazı kişilerin kurmaca ve dikkat çekmek için yapıldığını ileri sürdüğü videonun en dikkat çeken kehaneti ise Notre Dame Katedrali’nde çıkan yangındı. 2013 yılında yayınlanan videoda 15 Nisan 2019’da çıkan yangın yer almıştı. Bunun yanı sıra dünyanın en büyük komplo teorilerinden biri olan ve gerçekliği hala tartışılan İlluminati’nin gerçeklerini gözler önüne serdiği de yine animasyon hakkında düşünülen bir konu. Animasyon filmi, tel örgülü yerde tutulan bir keçinin ekranda görülmesi ile başlıyor. İlginç olan ise keçinin alnından bir barkod bulunması ve barkoddaki numaraların 666 olmadı. Bu rakamın şeytanı temsil ettiği bilinmektedir. Arkada ise ikiz kulelerin yıkılışı gözükmektedir. Film boyunca ise birçok şifreli sahne yer alıyor. İşte o animasyon filmi ve kehanetleri…

Animasyon filmi, başında ”666” rakamı olan ve şeytanı temsil eden bir keçi ile başlıyor. Arka da ise 11 Eylül’de yıkılan İkiz Kuleler yer alıyor.

 

Filmin devamında elinde kan ve Dolar simgesi olan bir el, kukla yönetiyor.

Bu kukla Amerika Birleşik Devletleri’nin eski başkanı George Bush.

Bush’un içler acısı hali filmde gösteriliyor.

İlluminati’yi temsil ettiğine inanılan damalı zemin de dikkat çekiyor.

Bush’un yer aldığı bir sınıf ve arkada aydınlanmayı temsil eden tablo yer alıyor.

Ancak Bush bir anda Obama’ya dönüyor.

Obama ise ‘gül’ emri ile gülmeye başlıyor.

Diğer yandan ekranda Saddam Hüseyin beliriyor ve gökyüzünde de ters dönen kanlı hilal bulunuyor. Bu da İslam’ın nasıl kullanıldığını temsil ediyor.

Bir yandan da bir havuza petrol aktığını görüyoruz. Bir önceki sahneden dolayı bunun Orta Doğu’dan gelen petroller olduğu tahmin ediliyor.

New York’taki Özgürlük Heykeli kadraja giriyor ve heykelin altında Yahudilerin kullandığı yıldız beliriyor. Bu aslında Amerika’nın özgürlüğünün Yahudilerin elinde olduğunu gösteriyor.

Animasyon filmi boyunca alnında tek göz işareti olan bir adam yolculukta olarak gösteriliyor. Bu kişinin Hz. İsa’nın tasvirinde olduğu gözüküyor. Ancak vücudundaki sembollerden bu kişinin sahte Mesih olduğu tahmin ediliyor.

Bir diğer yandan ise tek gözü bulunan ve bir ekran üzerinden doğmamış bebeğin etrafını saran Deccal’i görüyoruz.

Bebek büyüyor ve beyninde Deccal’in yılanları bulunuyor.

Çocuğun gözlerinde ise Deccal tarafından söylenen sözler yer alıyor. Bu medyanın çocukları nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor.

Bu sahnede ise Müslüman bir annenin çocuğu için ağıt yaktığı görülüyor. Annenin elinde ise kimyasal bir madde var. Bu durumun ise Suriye’yi temsil ettiği gözleniyor.

Bunun ardından beyni yıkanan çocuğun kafasının tamamen boşaldığını görüyoruz.

Bu sahne ise İslam’ın yeniden yükseleceğini söylüyor.

Sahte Mesih mağaradan çıktıktan sonra bir kilise arkada görülüyor. Bu kilisenin Notre Dame Katedrali olduğu gözüküyor. Yıkılan katedral, videodan seneler sonra aynı şekilde yıkıldı. Gerçekleşen bu kehanetle birlikte İlluminati’nin Sahte Mesih’inin yakın zamanda ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!