SON DAKİKA

KadincaVeBebek.com | Bebeklere Ve Kadınlara Dair Her Şey.

İki gün sonra !!

İki gün sonra !!
Bu haber 30 Nisan 2021 - 20:19 'de eklendi ve 1.608 views kez görüntülendi.

Kameralar Önünde A-şı Olup Halkı İkna Etmeye Çalışmıştı Hayatını Kaybetti

Hindistan’ın ünlü oyuncularından 59 yaşındaki Tamil Vivek, geçtiğimiz perşembe günü halkın ön yargısını kırmak için kameralar önünde korona a-şısı oldu. 2 gün sonra fe-nalaşarak hastaneye kaldırılan aktör hayatını k-aybetti. Vivek’in ö-lüm sebebinin kalp k-rizi olduğu açıklandı.

Ünlü oyuncu Tamil Vivek geçtiğimiz perşembe günü, halkın korona aşısına karşı duyduğu korkuyu ortadan kaldırmak için özel bir hastaneye gidebileceği halde, devlet hastanesini tercih ederek aşı oldu. 59 yaşındaki aktör, a-şı olduktan iki gün sonra fe-nalaşarak yaşamını yitirdi.

V-EFAT NEDENİ K-ALP KRİZİ
Vivek’in rahatsızlığını ifade ettikten sonra bayıldığı ve ailesinin onu apar topar hastaneye götürdüğü, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı belirtildi. Vefat sebebinin kalp krizi olduğu bildirildi.

KORONA TE-STLERİNE İS-YAN ETTİ
Tamil’in ö-lüm-ünün ardından hastane önünde sinirlerine hakim olamayan oyuncu Mansoor Ali Khan, “Korona testlerini durdurun. Kimsede korona olmayacak, aşıların içeriğinde ne var bile bilmiyoruz” diyerek aşı ve test karşıtı söylemlerde bulundu.

KISACA BAHSETMEK GEREKİRSE TAMİL VİVEK KİMDİR?
Ünlü komedyen Vivek, Tamil sinemasındaki sosyal reformatif diyalogları nedeniyle halk arasında ‘Chinna Kalaivanar’ olarak adlandırıldı. Sendika hükümeti tarafından 2009 yılında Hindistan’ın en yüksek dördüncü sivil ödülü olan Padma Shri Ödülü’ne layık görüldü. En son Hint filmi ‘Vicky Donor’un’ Dharala Prabhu ‘adlı Tamil versiyonunda görülen Vivek, aynı zamanda yönetmen Shankar’ın yeni filmi ‘Indian 2’ye de dahil oldu.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!