SON DAKİKA

KadincaVeBebek.com | Bebeklere Ve Kadınlara Dair Her Şey.

Esra Erol’da Bugüne Kadar Yaşanmış En Garip Olaylar

Esra Erol’da Bugüne Kadar Yaşanmış En Garip Olaylar
Bu haber 15 Nisan 2021 - 13:57 'de eklendi ve 1.762 views kez görüntülendi.

Esra Erol’da yaşanan ilginç olaylar neler? Esra Erol’un Programındaki Skandal Olaylar Neler? Esra Erol’da programında yaşanan rezillikler nedir? Atv ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Esra Erol’da yaşanan ilginç olaylar izleyicilerin çoğu zaman tepkisini çekebiliyor. Ülkenin rezillik turnusolu olan bu programda, her gün bir gariplik daha insanları şaşkına çevirebiliyor. Öyle ki bazılarının kurgu olduğunu düşünebilirsiniz ama asla değil. Esra Erol bile çoğu zaman olayları ağzı açık dinlerken bu saçmalıklara bir yenisi daha eklendi. 19 yaşındaki Nilüfer adındaki geç kız, kendisinden yaşça büyük bir adama kuma olarak kaçtı. Canlı yayına çıkarak kaçtığı adama aşık olduğunu söyleyen Nilüfer, annesinin ısrarlarından sonra evine geri döndü. Ancak aradan 2 ay geçtikten sonra yeniden yayına katılan anne, kızının yine kaçtığını söyleyerek izleyicilerden ve Esra Erol’dan yardım istedi. “İŞE GİDİYORUM” DEYİP YAŞLI ADAMA KAÇTI Hayriye Hanım, 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuklu Salih Kaya ile kaçtığını söyleyerek programda yardım istemişti. Canlı yayına çıkan Nilüfer ve Salih birbirlerini sevdiklerini söylemiş ve ayrılmak istememişlerdi. Salih’in asıl eşi Mevla ise çocukları babasız büyümesin diye Nilüfer ile aynı evde yaşamayı kabul ettiğini söyleyince herkes şoka uğramıştı. Günlerce canlı yayında işlenen konunun sonunda Salih ve Mevla evliliklerini kurtarmış Nilüfer’de Ordu’daki ailesinin yanına geri dönmüştü. Ancak daha sonra bu olay tekrarlanınca Hayriye Hanım, “Kızım İstanbul’a gelmek için otogara gitmiş. Biz onu orada yakaladık ama reşit olduğu için bizi dinlemedi gitti. Ben Salih’i aradım Nilüfer’in yanında olmadığını söyledi. Ama ben küçük çocuğum ablasının Salih’le mesajlarını okumuş. Konuşmaya devam ediyorlarmış yine. Salih de 1 aydır eşinden ayrıymış” dedi. İşte programda yer alan diğer garip olaylar… Evden kaçan ve kuma olarak kendinden yaşça büyük adama kuma olan Nilüfer HALİL İBRAHİM BEY Esra Erol’la programında 16 yıl önce işlenen cinayet olayı ortaya çıktı. Bugüne kadar birçok cinayet olayının aydınlatıldığı programda bu sefer Esra Erol, öldürülen kişin yakınları tarafından tehdit edildiğini açıkladı. Olay Halil İbrahim Bey’in programa katılarak birkaç ay önce evlendiği Kibar Ünvar isimli kadının 85 bin lira parasını alıp kayıplara karıştığını söylemesi ile işlenmeye başlandı. Olayın derinlerine inilince Kibar Hanım’ın eşinin 16 yıl önce şüpheli bir şekilde hayatını kaybettiği öğrenildi. Bu olayı ortaya çıkaran Esra Erol ise Kibar ve onun çocukları tarafından tehdit edildiğini açıkladı.

INSTAGRAM’DA KOCASININ EVLİLİK CANLI YAYININI İZLEYEN KADIN 19 yaşındaki Elif’in Facebook üzerinden tanışıp evlendiği eşinin kendisi doğum yaptıktan sonra Instagram canlı yayınında başka bir kadınla evlendiğini gördüğünü iddia ederek programa başvurmuştu.

EŞİNİN HALA OĞLUYLA KAÇTIĞINI SÖYLEYEN ADAM 2019 yılında evini terk eden ve 1 yıl boyunca çocuklarını aramayan Zuhal Karadağ’ın 18 yıllık eşi Selahattin Karadağ, eşinin halasının oğluyla kaçtığı ortaya çıkmıştı. Açıklama yapan Zuhal, kaçtığı halasının oğlunun engelli eşinin de bu yasak aşkı onayladığını iddia etmişti.

MERYEM TARIM’IN İLGİNÇİ İDDİALARI 3 yıldır eşi tarafından yabancı bir kadınla aldatılan Meryem Tarım ilginç iddialarla Esra Erol’un kapısını çalmıştı. Meryem, eşi Ömer ve sevgilisi Feruza’nın Denizli’ye taşındığını, Ömer’in sevgilisiyle babasını evlendirdiğini anlatmıştı.

30 KİLO YAĞ VE 5 KİLO ZEYTİNLE KAÇMIŞTI! 20 yıllık evli 3 çocuk annesi Fadime Aldemir, çocuklarını bırakıp bir erkekle kaçmıştı ve giderken de 30 bin lira, 30 kilo yağ ve 5 kilo zeytini de beraberinde götürmüştü. Bu vurgun herkesi ufak çaplı şaşırtmıştı.

ENGELLİ KIZ İSTİSMARI Nejla Çakmakoğlu’nun, eşiyle birlikte engelli kızını erkekle tanıştırarak kızlarını fuhuşa sürükleyip, birliktelik olduktan sonra da “Kızıma tecavüz ettin, cinsel istismarda bulundun!” diyerek insanlardan para istediği ortaya çıkmıştı.

KOMŞUSUNDAN ÇOCUK YAPAN KADIN Eşi kendisinden 28 yaş büyük olan komşusu Cengiz ile kaçan Ferdi, 6 aylık bebeğinin kendisinden olmadığını öğrenmişti. Ferdi’nin düştüğü durum hepimizi üzmüştü. Geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya gelen çift şaşkınlık yaratmıştık

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!