SON DAKİKA

KadincaVeBebek.com | Bebeklere Ve Kadınlara Dair Her Şey.

Erdoğan talimat verdi. Maaşlara 400 ₺ Zam !!

Erdoğan talimat verdi. Maaşlara 400 ₺ Zam !!
Bu haber 23 Nisan 2021 - 21:11 'de eklendi ve 1.460 views kez görüntülendi.

Erdoğan açıklamıştı. Maaşı 600 TL ile 900 TL arası olan 150 bin yöreındaki emeklinin maaşına maksimum 400 TL’ye kadar zam yapılacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yönergeıyla 100 gün içerisinde hayata geçirilecek düzenleme ilebirlikte maaşı bin TL’nin altında emekli kalmamış olacak.
Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda ilk kez verilen bin liralık bayram ikramiyelerinin ikincisi emekliler tarafından heyecan ile beklenirken, söz konusu ikramiyelerin önümüzdeki hafta başına kadar hesaplara yatırılacağı öngörülüyor.
Bayram ikramiyelerinin beraberinde Türkiye’de yaklaşık 12 000 000 emekli içerisinde maaşı bin liranın altında olan 150 bin kişiye ise bir müjde daha geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geride bıraktığımız cuma günü açıklanan ‘100 Meşhuru fiil Planı’nda düşük maaşlı emeklileri ilgilendiren çok önemli bir düzenlemede yer aldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ” 100 Meşhur İcraat Programımız çerçevesinde, emeklilerimize ikinci ikramiyelerini inştanrı Kurban Bayramı öncesi takdim ediyoruz.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!