SON DAKİKA

KadincaVeBebek.com | Bebeklere Ve Kadınlara Dair Her Şey.

Bağırsakları, Boşaltıp Temizleyecek Doğal Karışım.

Bu biyografi 15 Haziran 2021 - 19:11 'de eklendi ve 829 views kez görüntülendi.
Bağırsakları, Boşaltıp Temizleyecek Doğal Karışım.

Günümüzde bir çok insan kolon sağlığından kaynaklı bağırsak sorunlarına sahip. Bu problemin sonuçlarından bazıları sivilce, uykusuzluk ve baş ağrısı gibi göreceli olarak küçük olsa da, diğer sonuçları çok ciddidir.Bazı Diğer Sonuçlar Kolit,Kabızlık,Crohn hastalığı,Huysuz bağırsak sendromuAyrıca kolon sorunu her yıl 100.000’den fazla kişi için kolostomi ameliyatına yol açmaktadır.

Bazı sağlık uzmanları, ortalama bir insanın, sağlıklı sindirim sisteminin 24 saatten daha az bir sürede gıdaları işlemesi gerektiğini, kolonlara sıkışmış yaklaşık 5 ila 20 kilo atık maddenin bulunduğunu söylüyor. Sonuç olarak, insanların% 80’i rahatsız ve bu rahatsızlığın sebebi toksik kolonlarla ilişkili olabilir.

Sorunun bir kısmı yapılan diyetler, günümüzde doğal liflerden ve enzimlerden yoksun.Hearty Soul, kolonun detoksifiye edilmesi ve genel sağlığı geliştirmeye yardımcı olabilecek  bir kolon temizleyici üretti. Vücudun iyileşmesine yardımcı olur ve vücudun toksinleri atması için ihtiyaç duyduğu lifi, besinleri ve vitaminleri içeren 4 bileşenli bir elma-bal karışımıdır.Kolon temizleyici İçin Malzemeler.1 elma,1 yemek kaşığı keten tohumu,1 yemek kaşığı Chia tohumu,1 yemek kaşığı bal ve,1 bardak su.

Hazırlanışı Ve Kullanışı:Tüm malzemeleri karıştırın ve chia tohumları genişlemeye başlayana kadar bekleyin. Bu temizleyiciyi tercihen aç karnına içip toksik atıklardan kurtulun.Elma, bağırsak hareketlerini uyaran, çözünen ve çözünmeyen lifleri içerir. Keten tohumunda lif, antioksidan ve Omega-3 yağ asitleri bulunur.Bağırsakta besin emilimini arttırır, kalp sağlığına faydalıdır ve kolon kanseri ile savaşır. Chia lif, Omega-3 yağ asitleri, vitaminler içerir ve kalp sağlığını iyileştirir. Sağlıklı bir sindirim sistemini destekler. Bal antibakteriyel, antifungal, antiviral ve antiseptik özelliklere sahiptir ve kolon kanserine karşı koruma sağlar.

Etiketler :
DİĞER BİYOGRAFİLER
SON DAKİKA
error: Content is protected !!